Newsy

Pewne zwycięstwo w pierwszym sparingu

W swojej pierwszej grze kontrolnej podczas zimowych przygotowań do sezonu ŁKS 1926 Łomża pokonał IV ligowy Bug Wyszków 4:1. Bramki zdobywali: Łukasz Zaniewski, bramka samobójcza, zawodnik testowany III i Daniel Kacprzyk.

ŁKS 1926 (I połowa): Wienczatek (30′ Chludziński) – Przysowa, Kacprzyk, Melao, zawodnik testowany I – Świderski, Brzozowski, Rydzewski, Sadowski – Zaniewski, Truszkowski.

II połowa: Chludziński (60′ Lipka) – Brutkowski, Wasiulewski, Kacprzyk, Malinowski – zawodnik testowany I (60’zawodnik testowany III), zawodnik testowany II, Kamienowski, Styś – Boroń, Olesiński.

W spotkaniu nie zagrał kontuzjowany Damian Gałązka. Wiemy na pewno, że wiosną nie zobaczymy już w Łomży zawodników z Kolna: Piotra Pisiaka i Adama Grygoriewa, litewskiego bramkarza Brazinskasa a także Bartłomieja Makowskiego. Wcześniej do Pogoni Siedlce wypożyczony został Rafał Maćkowski.

Zawodnicy testowani będą przez najbliższe dni obserwowani przez trenera Mateusza Miłoszewskiego jeśli uzna on ich za przydatnych w zespole zarząd usiądzie do rozmów na temat warunków ich gry w Łomży.

Kolejny sparing ŁKS 1926 Łomża rozegra w najbliższą środę a naszym rywalem będzie III ligowa Rominta Gołdap. Mecz rozegrany zostanie o godzinie 18 w Łomży.