Newsy

Pewne zwycięstwo w próbie generalnej przed ligą

W swoim ostatnim sparingu przed wznowieniem ligowych rozgrywek po zimowej przerwie ŁKS 1926 Łomża okazał się zdecydowanie lepszy od IV-ligowej Wissy Szczuczyn wygrywając 4:0 (0:0).

Wszystkie bramki padły w drugiej części spotkania. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Przemysław Olesiński, a po jednym trafieniu zaliczyli Damian Gałązka i Michał Sadowski.

ŁKS zagrał w składzie: Wienczatek (46′ Lipiec) – Kamienowski (46′ zawododnik testowany), Cibulskas, Wasiulewski (60′ Melao), Dąbkowski – Maćkowski (46′ Gałązka), Baranowski (46′ Brzozowski), Rydzewski (46′ Kacprzyk), Kaliszewski(46′ Grabowski) – Tarnowski (46′ Sadowski), Kaszubowski (46′ Olesiński).

Z powodu urazów nie zagrali dziś Marcin Świderski i Paweł Drażba.

Kolejny pojedynek naszych piłkarzy to już bój o bardzo cenne ligowe punkty. W sobotę 11 marca zmierzymy się o godzinie 13. w Ełku z miejscowym MKS-em. Nie mamy nic przeciwko na powtórkę wyniku dzisiejszego meczu – zgodnie z hasłem widniejącym na autokarze – Jedziemy po zwycięstwo!