Newsy

PHU „TYSZKO” Robert Tyszko partnerem ŁKS 1926 Łomża

Z dniem dzisiejszym ŁKS 1926 Łomża zyskuje nowego partnera. Jest nim firma PHU TYSZKO Robert Tyszko mieszcząca się w Łomży przy ulicy Łąkowej 11a. Dzięki życzliwości właściciela pana Roberta Tyszko klub otrzymał produkty z chemii gospodarczej (m.in. środki czystości niezbędne w prowadzeniu i funkcjonowaniu klubu) natomiast zawodnicy pierwszego zespołu otrzymają odzież zimową chroniącą przed niskimi temperaturami w czasie treningów. Przedsiębiorstwo naszego nowego partnera oferuje m.in.: chemię gospodarczą, artykuły motoryzacyjne, materiały budowlane, okna, drzwi, parapety oraz piece grzewcze. Zarząd dziękuje za okazane wsparcie. Liczymy też na nawiązanie współpracy z innymi podmiotami które są w stanie zaoferować nie tylko pomoc finansową, ale także rzeczową.