Newsy

Pianpol Styła S. J. przedłuża współpracę z ŁKS

Niezmiernie miło poinformować nam, że łomżyńska firma Pianpol Styła S. J. zdecydowała się przedłużyć trwającą w poprzednich sezonach współpracę i nadal wspierać Łomżyński Klub Sportowy.

Obecnie firma posiada bardzo dobrze zagospodarowany park maszynowy, w którego skład wchodzą: maszyny CNC do cięcia elementów konturowych, maszyny do cięcia poziomego, pionowego oraz do wykonywania skosów i zaokrągleń. Pianpol dysponuje również profesjonalnymi klejarniami do produkowania m.in. materaców sprężynowych. Oprócz przerobu pianki wprowadzili sprzedaż detaliczną i hurtową akcesoriów meblowych. Posiadają trzy oddziały – główna siedziba znajduje się w Łomży, a dodatkowo nasze filie lokalizują się w Kętrzynie oraz Bydgoszczy.

Więcej informacji o naszym sponsorze znajdziecie Państwo na stronie www.pianpol.pl