Newsy

Pianpol dłużej z ŁKSem

Pianpol Styła S. J. przedłuża współpracę z Łomżyńskim Klubem Sportowym i w kolejnym już sezonie będzie sponsorem łomżyńskiego zespołu. 

Pianpol Styła S. J. to łomżyńska firma, która może być zaliczana do europejskiej czołówki na rynku przetwórstwa pianki poliuretanowej. Obecnie firma posiada bardzo dobrze zagospodarowany park maszynowy, w którego skład wchodzą: maszyny CNC do cięcia elementów konturowych, maszyny do cięcia poziomego, pionowego oraz do wykonywania skosów i zaokrągleń. Pianpol dysponuje również profesjonalnymi klejarniami do produkowania m.in. materaców sprężynowych.

Główna siedziba firmy znajduje się w Łomży, zaś jej oddziały w Bydgoszczy oraz Kętrzynie.

Więcej informacji na temat oferty naszego sponsora znajdziecie na stronie www.pianpol.pl