Newsy

Pianpol sponsorem ŁKS-u 1926 Łomża

Kolejną firmą, która w ostatnim czasie zaufała Łomżyńskiemu Klubowi Sportowemu 1926 jest Pianpol. Nasz nowy sponsor zajmuje się przerobem pianki oraz sprzedażą hurtową oraz detaliczną akcesoriów meblowych. Firma istnieje na rynku od początku lat 90 – tych.
Obecnie posiada dobrze zagospodarowany park maszynowy, w którego skład wchodzą: maszyny CNC do cięcia elementów konturowych, maszyny do cięcia poziomego, pionowego oraz do wykonywania skosów i zaokrągleń. Oprócz sprzedaży artykułów tapicerskich Pianpol posiada dwa zakłady przerobu pianki tapicerskiej. Swoim klientom dostarcza gotowe formaty bonelowe, kształtki (np.  siedziska i oparcia do krzeseł) jak również całe komplety pianek, przygotowane do złożenia mebla.

Zarząd Łomżyńskiego Klubu 1926 dziękuje właścicielowi firmy, Panu Romanowi Style za okazane zaufanie. Cieszymy się, że kolejna firma w krótkim odstępie czasu decyduje się na nawiązanie z Nami współpracy. Liczymy, że praca wszystkich osób zaangażowanych w Klubie, a także świetna postawa zawodników sprawi, że już wkrótce śladem naszych nowych sponsorów pójdą kolejne firmy w Łomży i w regionie.