Newsy

Pierwszy letni transfer ŁKS-u

Nowym zawodnikiem Naszego Klubu został 19-letni białoruski bramkarz Ivan Timashkov.

Nasz nowy nabytek przychodzi do naszego zespołu z Dinama Mińsk. Ivan znajdował się w szerokiej kadrze pierwszego zespołu ze stolicy Białorusi. Regularnie strzegł bramki drugiego zespołu, z którym zwyciężył w rozgrywkach białoruskiej 1. ligi (drugi poziom rozgrywkowy).

Ivan ma na swoim koncie także powołania do młodzieżowych reprezentacji Białorusi oraz młodzieżowe mistrzostwa tego kraju.

Cieszymy się niezmiernie, że Ivan dołączył do Naszego zespołu. Pokazał się z bardzo dobrej strony w sobotnim sparingu ze Zniczem Biała Piska.

Poza aspektem sportowym, przybycie Ivana do Polski ma też aspekt o wiele bardziej istotny niż sport. Mamy nadzieję, że pobyt w Naszym kraju pozwoli mu na spokojne i normalne funkcjonowanie z dala od dotychczasowych problemów i zmartwień.

Witamy w Łomży Ivan!