Newsy

Pierwszy wyjazd ŁKS-u na wiosnę

W spotkaniu 24 kolejki rozgrywek III ligi piłkarze ŁKS 1926 Łomża zmierzą się w sobotę o godzinie 16 w meczu wyjazdowym ze Startem Działdowo.

Gospodarze jutrzejszej potyczki plasują się jak na razie na 16. pozycji w tabeli z dorobkiem 10 punktów. W rozegranych na wiosnę meczach Start przegrał u siebie z Romintą Gołdap i MKS Korsze 0:1 natomiast na wyjeździe pokonał KS Wasilków 3:1 i przegrał w Ostródzie z Sokołem 0:2.

ŁKS 1926 Łomża po spotkaniach na szczycie tabeli ma szansę zapunktować z nieco słabszymi zespołami. Zwycięstwo wydaję się obowiązkowe w walce o utrzymanie statusu trzecioligowca. Z pewnością jednak nie należy lekceważyć rywala, która napsuł naszej drużynie nieco krwi w rozegranym na jesieni spotkaniu, który ostatecznie wygraliśmy 3:0.