Newsy

Piłkarska zabawa i sportowa rywalizacja z Reprezentacją Artystów Polskich

Już jutro, w niedzielę 16 lipca o godzinie 16 na Stadionie Miejskim w Łomży Reprezentacja Artystów Polskich zmierzy się z drużynami Urzędu Miejskiego oraz „Przyjaciele ŁKS”. Znamy już skład gości, pora odkryć karty jeżeli chodzi o kadrę gospodarzy jutrzejszego spotkania.

Drużynę Urzędu Miejskiego reprezentować będą oczywiście prezydent Mariusz Chrzanowski, dyrektor MPGKiM oraz wiceprzewodniczący sejmiku województwa podlaskiego – Marek Olbryś czy dyrektor MOSiR – Andrzej Modzelewski. Ponadto w skład drużyny wejdą urzędnicy z łomżyńskiego magistratu.

W zespole „Przyjaciół ŁKS” zobaczymy m.in. Marka Mackiewicza (Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marek Mackiewicz), Tomasza Dmuchowskiego (INCRED), Kamila Borkowskiego (Drukarnia KB Druk), Artura Sudaka (solarium Sudan Sun), Roberta Chaberka (v-ce prezes SM „Perspektywa), Krzysztofa Cieślińskiego (v-ce prezes ŁSM), Zbigniewa Prosińskiego (Radny Rady Miejskiej w Łomży), Artura Nadolnego (MŁKS), Wojciecha Pietruszewskiego (MŁKS), Marcina Sawko (Akademia Młodych Orłów), Mateusza Kozikowskiego (Akademia Małego Piłkarza), Bartosza Święcińskiego (wzasiegu.pl) czy Przemka Kamińskiego (Radio Nadzieja).
Trenerem łomżyńskich drużyn będzie w dniu jutrzejszym Heronim Łada.

Bilety na to spotkanie w cenie 10 złotych dostępne będą w kasach biletowych Stadionu Miejskiego od godziny 15. Zapraszamy!