Newsy

Piłkarz miesiąca Sushi na wynos i ŁKS 1926 Łomża!

Wznawiamy naszą zabawę polegającą na wyborze zawodnika mijającego miesiąca. W tej rundzie wszystko pozostaje jak na jesieni, jednak zmieniła się nagroda – będzie to voucher na sushi o wartości 100 zł dla zawodnika miesiąca! Czy wykorzysta go dla siebie, na kolację z drugą połówką – to zależy już wyłącznie od niego samego :).

Naszym partnerem w zabawie zostaje Sushi na wynos, które funduje zdrową nagrodę. Więcej o ofercie naszego partnera tutaj.

Pomimo rozegranych tylko dwóch meczów w marcu (w tym tygodniu ŁKS 1926 pauzuje) udało się wyłonić wyróżniających się zawodników. Ta sztuka jednak nie była łatwa, gdyż w obu wygranych meczach trzeba by wyróżnić zdecydowanie większą ilość piłkarzy – to bardzo cieszy i osobiście życzylibyśmy sobie, żeby mieć tylko takie problemy podczas nominacji do nagrody zawodnika miesiąca :).

1. Gałązka Damian – skrzydłowy ŁKS 1926, także boczny obrońca o czym przekonał nas w starciu z Drwęcą. Solidny zawodnik, który rozwinął skrzydła w łomżyńskim Klubie.

2. Kamienowski Konrad – „Grzywa” rozpoczął sezon na środku obrony gdzie wspólnie z Melao próbuje zatrzymywać ataki gości. Sezon rozpoczął bardzo dobrze co świadczy tylko o jego uniwersalności.

3. Olesiński Przemysław – Przemek w tej rundzie powrócił na swoją ulubioną pozycję – czyli do ataku. W meczu z Drwęcą zdobył dwie bramki co pokazuje, że nie zapomniał jak właściwie znajdywać się w polu karnym przeciwnika.

4. Truszkowski Marcin – Popularny „Truszki” po powrocie do Łomży chciał udowodnić i sobie i kibicom, że nie zapomniał jak grać w piłkę na wysokim poziomie. Marcin rządzi na boisku, rozdziela piłki pomiędzy swoich kolegów, a swoim doświadczeniem pomaga w wygrywaniu meczów.

5. Zaniewski Łukasz – nasz napastnik w meczach z trudnymi przeciwnikami zdecydowanie wchodził w pole karne, zastawiał się z piłką. Pomimo braku bramek w dwóch pierwszych ligowych starciach zdecydowanie zasłużył na nominację do tytuły zawodnika miesiąca.

Teraz od Państwa zależy, który z piłkarzy ŁKS 1926 Łomża zasłużył na miano zawodnika miesiąca marca. Głosować można do 2 marca. Zachęcamy do głosowania w sondzie po prawej stronie!