Newsy

Piłkarze ŁKS 1926 z wizytą u plażowiczów

Dzień przed spotkaniem I rundy Pucharu Polski piłkarze Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 zachęcali mieszkańców Naszego miasta do przybycia na ten ważny mecz. Tym razem odwiedzili wypoczywających na plaży miejskiej w Łomży. Dla najmłodszych uczestników konkursów i pokazowego treningu przygotowano drobne klubowe upominki oraz bilety na jutrzejsze zmagania na Stadionie Miejskim. Spotkanie z Naszymi piłkarzami było też okazją do pamiątkowych zdjęć. Wyborną formą w konkursie rzutów karnych błyszczał Piotr Lipka o poszczególne konkurencje odbywały się pod czujnym okiem Daniela Kacprzyka, Marcina Świderskiego oraz Jakuba Kamińskiego. Wyprawa na plażę była też okazją do odwiedzin u Przemysława Przysowy, który w czasie wolnym od treningów pilnuje bezpieczeństwa wypoczywających na plaży i kapiących się osób. Naszym zawodnikom towarzyszył ponadto przedstawiciel zarządu ŁKS 1926 Łomża Łukasz Uściłowski.

Mecz z Chrobrym już jutro. Liczymy na wsparcie kibiców nie tylko tych spotkanych dziś na plaży. Do zobaczenie jutro na Stadionie Miejskim. Początek rywalizacji o godzinie 17.