Newsy

Piłkarze ŁKS-u 1926 Łomża „Orłami województwa podlaskiego”

15 lutego w Restauracji Camelot w Białymstoku odbyła się Gala Piłkarska – „Podlaskie Orły”. Podlaski Związek Piłki Nożnej powrócił do tradycji nagradzania najlepszych piłkarzy z naszego województwa. Wśród jedenastki roku 2015 III i IV ligi znalazło się czterech zawodników ŁKS 1926 Łomża, wśród nich: Daniel Kacprzyk, Maciej Malinowski, Rafał Maćkowski (obecnie I – ligowa Pogoń Siedlce) oraz Karol Styś (pozyskany w przerwie zimowej przez ŁKS 1926 z KS Wasilków). Ponadto Rafał Maćkowski został uhonorowany tytułem najlepszego III-ligowego piłkarza w województwie podlaskim.

Wśród wielu gości poniedziałkowej gali znaleźli się m.in. były trener reprezentacji Polski Jerzy Engel oraz wielokrotny reprezentant naszego kraju oraz medalista mistrzostw świata oraz Igrzysk Olimpijskich, Władysław Żmuda.

Gratulacje należą się zarówno zawodnikom jak też trenerowi Matuszowi Miłoszewskiemu, pod którego okiem na co dzień trenują piłkarze z Łomży.