Newsy

Piotr Azikiewicz zawodnikiem Łomżyńskiego Klubu Sportowego

28-letni Piotr Azikiewicz dołącza do Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Były zawodnik m.in. Zagłębia Lubin, Górnika Polkowice i Kotwicy Kołobrzeg wzmocni defensywę biało-czerwonych.

Nowy nabytek ŁKS-u to nominalny lewy obrońca, który na tej stronie może również występować jako pomocnik i napastnik. Do dołączenia do zespołu przekonała go wizja przedstawiona przez trenera Huberta Błaszczaka. – Nie musiał mnie długo namawiać, bo uwierzyłem w ten projekt i chciałem być jego częścią. Można powiedzieć, że zaraz po rozmowie z trenerem spakowałem się i przyjechałem do Łomży – przyznaje zawodnik.

28-letni obrońca ocenia, że mamy młody zespół, który chce wspomóc swoim doświadczeniem zarówno na boisku, jak i w samej szatni. Nowy zawodnik biało-czerwonych powinien wkrótce zadebiutować w koszulce łomżyńskiego zespołu. Już dziś deklaruje, że wraz z drużyną będą grać o zwycięstwo w każdym meczu, wskazując, że na wszystko jednak trzeba czasu. – Doszło do wielu zmian personalnych w drużynie i żeby ta maszyna zaczęła działać potrzebujemy czasu – ocenia.

Piotr Azikiewicz kibicom Łomżyńskiego Klubu Sportowego chciałby przekazać jedną rzecz. – ŁKS Łomża to na dzień dzisiejszy młody zespół. Wszyscy się dopiero poznajemy. Będą wzloty i upadki, ale koniec końców zrobimy wszystko, abyście Wy, na trybunach, i my, na boisku, byli dumni z tego, że reprezentujemy ten klub, miasto i województwo podlaskie – kończy.