Newsy

Po 3 punkty i ligowe utrzymanie do Ełku!

W przedostatnim meczu bieżących rozgrywek piłkarskiej III Ligi ŁKS Łomża zagra w Ełku z miejscowym MKS-em. W spotkaniu tym emocji na pewno nie zabraknie. Obie ekipy są jeszcze niepewne ligowego bytu w następnym sezonie. Biało-czerwoni obecnie zajmują 11 pozycję i mają 3 punkty przewagi nad zajmującymi 14 lokatę najbliższymi rywalami. W przypadku zwyciestwa ŁKS zapewni sobie utrzymanie. Przy takim rozstrzygnięciu oraz niekorzystnych wynikach na innych stadionach sytuacja piłkarzy z Ełku może stać się dramatyczna. Nasi przeciwnicy na 2 kolejki przed końcem mają 2 punkty przewagi nad strefą spadkową. W ostatniej kolejce MKS przegrał w Warszawie z Polonią 2:1. Natomiast Biało-czerwoni po bezbramkowym remisie na własnym stadionie z Widzewem mogą pochwalić się serią 4 meczów bez porażki, w których zdobyli łącznie 10 pkt.

Mecz rozpocznie się w najbliższą sobotę, 9 czerwca o godzinie 17 na stadionie przy al. Piłsudskiego 27 w Ełku.