Newsy

Po punkty do Białegostoku

W spotkaniu 24. kolejki Keeza IV ligi liderujący w lidze Łomżyński Klub Sportowy zmierzy się z zamykającym tabelę Hetmanem Białystok.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 7 maja o godzinie 11.30 na boisku bocznym Stadionu Miejskiego w Białymstoku. Gospodarze w obecnych rozgrywkach nie odnieśli jeszcze zwycięstwa. W rozegranych 22 meczach, dwukrotnie remisowali i ponieśli aż dwadzieścia porażek. Wymowny jest też bilans bramkowy: 7-104. Z całą pewnością to nasz zespół jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu. Trzeba jednak zachować pełną koncentrację. Przed tygodniem Hetman mierząc się w Wysokim Mazowieckim z Ruchem do przerwy remisował bezbramkowo, ostatecznie przegrywając 1:4. Zlekceważenie przeciwnika może skończyć się więc przykrą niespodzianką.

ŁKS po ubiegłotygodniowym zwycięstwie nad Michałowem 5:0 przystępuje do meczu w Białymstoku w pełni skoncentrowany. W jutrzejszym meczu nie zobaczymy Konrada Kamienowskiego, który narzeka na drobny uraz natomiast od pierwszej minuty meczu do dyspozycji trenerów będą już Rafał Maćkowski i Xahne Reid. Liczymy na kontynuowanie zwycięskiej serii i kolejne ważne trzy punkty na naszym koncie.