Newsy

Po punkty do Elbląga

Kolejnym przeciwnikiem Łomżyńskiego Klubu Sportowego 19926 w rozgrywkach III ligi będzie Concordia Elbląg. Mecz zostanie rozegrany na boisku rywala, w sobotę o godzinie 16.

ŁKS uda się na spotkanie ligowe bez kontuzjowanego Pawła Drażby, za to na ławce rezerwowych usiądzie już powracający po urazie Damian Gałązka. Prawdopodobnie szansę gry w pierwszym składzie otrzyma Daiji Kimura. ŁKS w 7. rozegranych spotkaniach zgromadził jak na razie 9 punktów. Gospodarze najbliższej potyczki mają w swoim dorobku tylko 4 punkty, 4 ostatnie mecze zakończyły się ich porażkami. O tym, ze z całą pewnością rywala nie należy lekceważyć przekonały się w ubiegłym tygodniu rezerwy Legii, które prowadziły już z Concordią 3:0. Zespół z Elbląga doprowadził jednak do stanu 3:3 lecz ostatecznie stracił gola na wagę punktu w 89. minucie meczu. Nikt nie miał by nic przeciwko, gdyby dzisiejszy mecz zakończył się takim samym rezultatem jak rozegrane w poprzednim sezonie spotkanie pomiędzy naszymi zespołami. Na boisku w Elblągu ŁKS wygrał wysoko 3:0.