Newsy

Po punkty do Elbląga

Dziś o godzinie 16.00 ŁKS 1926 Łomża walczyć będzie o kolejne ligowe punkty. W ramach 8. kolejki III ligi podlasko – warmińsko – mazurskiej podopieczni Mateusza Miłoszewskiego rozegrają wyjazdowe spotkanie z Concordią Elbląg. Gospodarze dzisiejszego pojedynku to 10. zespół poprzedniego sezonu. Zakończyli rozgrywki ze stratą trzech punktów do ŁKS-u 1926. Jak do tej pory, również w obecnych rozgrywkach plasują się w tabeli za Naszymi plecami. Na dorobek Concordii złożyły się jak na razie 3 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki. W ostatniej serii spotkań podopieczni Władysława Obrębskiego polegli w Ostródzie z Sokołem 1:2.
Spotkania z poprzedniego sezonu pomiędzy naszymi klubami dostarczyły wielu emocji. Niemal równy rok temu pokonaliśmy Concordię na wyjeździe 2:1, a bramkę w 90 minucie dającą komplet punktów zdobył Marcin Świderski, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku. Natomiast w meczu rozgrywanym na wiosnę w Łomży padł remis 1:1 (gol Rodiera) i był to debiut na ławce trenerskiej Mateusza Miłoszewskiego. Dzisiejszy mecz ma dla Naszych zawodników duże znaczenie. Co prawda jak na razie zajmujemy 8. pozycje w lidze, jednak do 3. MKS-u Ełk tracimy zaledwie dwa punkty. Powtórzenie wyniku sprzed roku z pewnością dałoby ŁKS-owi awans o kilka pozycji. Trzymajmy kciuki za naszych zawodników.