Newsy

Po punkty z Huraganem

W sobotnie popołudnie Łomżyński Klub Sportowy 1926 na własnym stadionie podejmie ekipę Huraganu Wołomin. Zespół gości w 29 dotychczas rozegranych spotkaniach zgromadził 16 punktów co daje przedostatnie, 17 miejsce w trzecioligowej tabeli.

Oba zespoły do meczu przygotowują się w zgoła odmiennych humorach. Huragan Wołomin przegrał u siebie z będącymi w dołku rezerwami Legii Warszawa 1:4, zaś podopieczni Mateusza Miłoszewskiego pokonali w Warszawie 2:1 miejscowy Ursus co pozwoliło im na przesunięcie się na 12. miejsce w ligowej tabeli.

Goście tak naprawdę nie mając już szans na utrzymanie w III lidze przyjeżdżają jedynie po zwiększenie swojego ligowego dorobku. Z kolei ŁKS 1926 Łomża chcąc zapewnić sobie jak najszybciej byt w obecnej lidze w przyszłym sezonie, musi zgarnąć komplet punktów.

Trener łomżyńskiego zespołu na pewno liczy na będących ostatnio w formie m. in. Reinaldo Melao oraz Przemysława Olesińskiego, którzy zdobywając bramki w ostatnim meczu zapewnili 3 punkty swojej drużynie.

Początek meczu o godz. 17.00!