Newsy

Podsumowanie okresu przygotowawczego

W najbliższy weekend po zimowej przerwie do rywalizacji na III ligowych boiskach wrócą piłkarze z województw:podlaskiego, warmińsko – mazurskiego, łódzkiego i mazowieckiego, a wśród nich ŁKS 1926 Łomża.

Drużyna prowadzona przez trenera Mateusza Miłoszewskiego przygotowała się do ligowych potyczek na obiektach Stadionu Miejskiego. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować pracownikom Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji za przygotowanie boiska ze sztuczną nawierzchnią do treningów oraz gier kontrolnych.

ŁKS rozegrał podczas okresu przygotowawczego dziewięć gier sparingowych i osiągnął w nich następujące wyniki:

Korona Ostrołęka 5:0
Bug Wyszków 9:1
Podlasie Biała Podlaska 3:1
Olimpia Zambrów 0:1
Polonia Warszawa 1:1
Legionovia Legionowo 3:5
Warmia Grajewo 2:0
Rominta Gołdap 2:2
Wissa Szczuczyn 4:0

ŁKS odniósł w sparingach pięć zwycięstw, dwa mecze zremisował i dwa przegrał. Zdobyliśmy 29 bramek, tracąc 11.

Do rundy wiosennej nasz zespół przystąpi w nieco zmodyfikowanym składzie, w porównaniu do tego, który rozpoczął zmagania ligowe. Kadra na najbliższą rundę prezentować będzie się następująco:

Bramkarze: Paweł Lipiec, Oliwer Wienczatek.
Obrońcy/Pomocnicy: Konrad Kamienowski (wychowanek), Reinaldo Melao, Paweł Wasiulewski, Krzysztof Dąbkowski, Daniel Kacprzyk (wychowanek), Mateusz Drozdowski (wychowanek), Damian Gałązka, Darius Cibulskas.
Pomocnicy: Rafał Maćkowski (wychowanek), Albert Rydzewski (wychowanek), Mariusz Baranowski, Rafał Grabowski, Przemysław Olesiński, Tomasz Brzozowski (wychowanek), Rafał Zalewski (wychowanek), Marek Kaliszewski, Marcin Świderski (wychowanek).
Napastnicy: Bartosz Kaszubowski, Michał Sadowski, Paweł Drażba, Michał Tarnowski (wychowanek).

Trener: Mateusz Miłoszewski
Trener Bramkarzy: Daniel Iwanowski
Kierownik Drużyny: Waldemar Antolak
Fizjoterapeuta: Grzegorz Paluszek

Dodatkowo z pierwszym zespołem trenuje w systemie rotacyjnym dwóch wychowanków z drużyny juniorskiej prowadzonej przez Marcina Mroczkowskiego. Decyzje o tym, którzy piłkarze trenować będą z seniorami konsultowane są między szkoleniowcami obydwu zespołów.

Pierwszy mecz o ligowe punkty ŁKS rozegra w sobotę, 11 marca. W Ełku o godzinie 13 zmierzymy się z MKS-em. Okazja do zobaczenia naszych piłkarzy w Łomży – 18 marca o godzinie 15.00. Podejmować będziemy Finishparkiet Drwęcę Nowe Miasto Lubawskie.

Zachęcamy wszystkich sympatyków do nabywania karnetów oraz biletów na mecze ŁKS-u Łomża w rundzie wiosennej. Sprzedaż rozpocznie się w najbliższy poniedziałek.

Ceny biletów prezentują się następująco:
Trybuna „A” – 10 zł
Trybuna „B” – 7 zł
kobiety, emeryci – 5 zł
Bilet ViP – 30 zł
dzieci do lat 13 – wstęp wolny pod opieką osoby dorosłej

Karnety będą do nabycia w cenie:

Trybuna „A” – 70 zł
Trybuna „B” – 40 zł
Trybuna ViP – 170 zł