Newsy

Podsumowanie zmian kadrowych w Klubie.

Inauguracja piłkarskich zmagań zbliża się wielkimi krokami, dlatego też chcemy umieścić w jednym miejscu wszystkie zmiany jakie zaszły w naszym Klubie w ostatnich tygodniach.

Kadra zespołu jest praktycznie skompletowana, co nie oznacza, że do drużyny już nikt nie dołączy. Jest to możliwe pod warunkiem, że będzie to znaczne wzmocnienie Naszego składu. W ostatnich tygodniach ŁKS przeszedł małą rewolucję kadrową. Poniżej ruchy transferowe w pigułce.

Przybyli: Kamil Ulman (Biebrza Goniądz), Kamil Tomczyk (KS Michałowo), Łukasz Wojno (Hetman Białystok), Tomasz Dzierzgowski (Warmia Grajewo), Dawid Ostaszewski (KS Wasilków), Bartosz Zmierczak (Wissa Szczuczyn), Bartosz Jurczak (Jagiellonia Białystok – CLJ), Sebastian Kadłubowski (MŁKS/SMS Łódź), Kacper Dąbrowski (MŁKS), Filip Cudakiewicz (MŁKS),Kamil Dobrowolski (MŁKS), Bartosz Janicki (MŁKS), Damian Mingielewicz (AP Talent Białystok), Kamil Sakowicz (AP Talent Białystok)
Odeszli: Filip Dojlida (koniec wypożyczenia Jagiellonia CLJ), Maciej Kozłowski (koniec wypożyczenia Jagiellonia CLJ), Mateusz Mocarski, Jakub Kotowski, Mateusz Mściwujewski (wszyscy KS Śniadowo).

Kadra:

Bramkarze: Kamil Ulman, Zbigniew Lichomski, Bartosz Długołęcki.
Obrońcy: Bartosz Jurczak, Bartosz Janicki, Bartosz Zmierczak, Reinaldo Melao, Kamil Dobrowolski, Przemysław Milewski, Dawid Pastorczyk, Krystian Boguski, Damian Mingielewicz.
Pomocnicy/Napastnicy: Kamil Tomczyk, Filip Cudakiewicz, Łukasz Korzeniecki, Wiktor Walczak, Tomasz Brzozowski,Daniel Kacprzyk, Robert Speichler, Dawid Ostaszewski, Sebastian Kadłubowski, Krystian Pawczyński, Kamil Sakowicz, Kacper Dąbrowski, Łukasz Wojno, Tomasz Dzierzgowski.

Trener: Robert Speichler
Kierownik drużyny: Waldemar Antolak