Newsy

Podział punktów w Michałowie

Z jednym punktem wrócili do Łomży z Michałowa zawodnicy ŁKS-u.

W wyjazdowym spotkaniu padł remis 3:3. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze w 9. minucie meczu. Do remisu po uderzeniu z rzutu karnego doprowadził w 21. minucie Rafał Maćkowski. Wynik do końca pierwszej połowy już się nie zmienił.

Druga część meczu rozpoczęła się świetnie dla naszej drużyny. Po dograniu Xahne Reida z bocznych rejonów boiska ponownie bramkę zdobył Rafał Maćkowski (47. minuta).

Niestety prowadzenie nie utrzymało się długo. Gospodarze wyrównali z 58. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zamieszaniu w polu karnym. Niemal bliźniacza sytuacja wyprowadziła Michałowo na prowadzenie w 69 minucie spotkania.

Ostatni cios w tym spotkaniu wyprowadził jednak nasz zespół, a konkretnie Patryk Sokołowski, który po dograniu Łukasza Korzenieckiego w drugiej minucie doliczonego czasu gry uratował dla nas jeden punkt.

KS Michałowo – ŁKS Łomża 3:3 (1:1).

gole: Kiersnowski 9′, Grabowski 58′, 69′ – Maćkowski 20′(k.), 47, Sokołowski 90+2′.
żółte kartki: A. Butkiewicz, M. Butkiewicz – Pawczyński, Kadłubowski, Sokołowski.

ŁKS: Hremza – Poreda, Dobrowolski, Melao, Kamienowski – Walczak (70’Korzeniecki), Kadłubowski (85’Brzozowski), Pawczyński (46’Sokołowski) – Szymański, Maćkowski, Xahne Reid (73’Cudakiewicz).