Newsy

Podziękowania dla łomżyńskich kibiców

Po niedzielnej porażce naszej drużyny, Zarząd Znicza Biała Piska  przesyła podziękowania dla łomżyńskich kibiców, którzy dopingowali naszych piłkarzy na stadionie w Białej Piskiej. Poniżej zamieszczamy treść podziękowań, do których także chcielibyśmy się przyłączyć:

„Zarząd MLKS Znicz Biała Piska dziękuje klubowi kibica ŁKS 1926 Łomża za przyjazd do Białej Piskiej grupy ok 100 osób  i stworzenie niepowtarzalnej atmosfery oraz kulturalny doping na meczu III ligi gr I Znicz Biała Piska – ŁKS 1926 Łomża. Dzisiejszy mecz i pokaz przywiązania do barw klubowych oraz doping, który stworzyli kibice przyjezdni powinien być wzorcem dla innych klubów kibica. Dziękujemy kibicom Gości za poszanowanie mienia naszego stadionu oraz kulturalne zachowanie podczas meczu. Życzymy klubowi ŁKS 1926 Łomża, jak i jego Kibicom jak najwyższego miejsca w tegorocznych rozgrywkach III ligi.

Łączę sportowe pozdrowienia
Jacek Jankowski
 prezes
MLKS ZNICZ Białą Piska”