Newsy

Podziękowania dla sponsorów za współpracę w 2015 roku

Rok 2015 był to czas nie tylko zmagań z wieloma trudnościami, ale także radości z odnoszonych sukcesów. Zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 pragnie w tym miejscu podziękować wszystkim którzy mieli wkład w rozwój Klubu za wsparcie i zaangażowanie. Nasze działania to wspólny wkład w promocję naszego klubu i miasta Łomży. Dużym nakładem sił własnych, ale także wszystkich działaczy doszliśmy do miejsca, w którym teraz jesteśmy. Jest to bez wątpienia nasz wspólny sukces. Trzeba jednak wyraźnie powiedzieć, że nie jest to miejsce, w którym chcielibyśmy być, ponieważ przez cały czas dążymy do tego by osiągnąć więcej. Nie chodzi bowiem o to, abyśmy mieli tylko teoretyczne, ale także praktyczne szanse na awans. Nie uda nam się tego osiągnąć, jeżeli nie będziemy walczyć do ostatniej sekundy- i na boisku i organizacyjnie.
ŁKS działa dalej i dalej tworzy swoją historię, która mam nadzieję będzie jeszcze bogatsza w sukcesy i osiągnięcia czego szczerze Wam wszystkim życzymy.
Pragniemy również podkreślić i wymienić tych, którym należą się szczególne wyrazy uznania i podziękowania:
Agro-Rolnik Śniadowo, Miasto Łomża, Browar Łomża, Pepees S.A., Pana Marka Mackiewicza właściciela firmy „Mackiewicz”, Incred, Agrocentrum, Sonarol, Drukarnia Kamil Borkowski, Grupa Ratownicza SPR Nadzieja, Kolbenz, Pianpol, Yam Caffe, SBR Bank, PHU Kurpiewski, polisadlakibica.pl
oraz partnerom medialnym: Mylomza, Radio ESKA,

Największymi sponsorami Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 w 2015 roku według nakładów finansowych, a jednocześnie Nasi Sponsorzy Główni to:
1. Agro-Rolnik Śniadowo
2. Miasto Łomża – na kwotę 195.000,00 przekazanej na nasz Klub złożyły się: dotacja na sport seniorski, udział drużyny w CLJ oraz nagroda za Puchar Polski na szczeblu województwa podlaskiego.
3. Browar Łomża

Warto zwrócić uwagę, że największymi nakładami na Nasz Klub może poszczycić się firma spoza Łomży.