Newsy

Pojedynek ŁKS-ów w Łomży

Przed wszystkimi fanami piłki nożnej w najbliższą niedzielę, 13 listopada nie lada emocje.

O godzinie 13.00 na Stadionie Miejskim w Łomży podopieczni trenera Mateusza Miłoszewskiego podejmą lidera rozgrywek Łódzki Klub Sportowy. Nasi najbliżsi goście są do tej pory niepokonani w III lidze, na co złożyło się 11 zwycięstw i 4 remisy. Dało to jak do tej pory 37 puntów oraz świetny bilans bramkowy – 30:5. W meczach wyjazdowych ŁKS Łódź odniósł 5. zwycięstw i dwa remisy, w których zdobył 8 goli tracąc zaledwie 1.
Jak widać po powyższym to zespół z Łodzi jest zdecydowanym faworytem niedzielnej potyczki. Mamy jednak nadzieję, że dzięki ambicji i woli walki uda się nam sprawić niespodziankę i wywalczyć korzystny rezultat. ŁKS 1926 Łomża bardzo potrzebuje punktów. Jak na razie zgromadził ich 18. co pozwala zajmować 11. lokatę w tabeli.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na to wyjątkowe spotkanie, które będzie ostatnią możliwością do zobaczenia naszych piłkarzy w tym roku na boisku. Pierwszy gwizdek o godzinie 13.00.