Polonia Warszawa lepsza w sparingu

W swoim kolejnym spotkaniu sparingowym ŁKS 1926 Łomża przegrał z Polonią Warszawa 0:2 (0:0). W pierwszej połowie Łukasz Zaniewski nie wykorzystał rzutu karnego.

ŁKS 1926 zagrał w składzie:

I połowa: Lipka – Przysowa, Melao, Kamienowski, Malinowski – Gałązka, Rydzewski, Świderski, Styś – Truszkowski, Zaniewski.
II połowa: Wiencztek – Brutkowski, Melao, Wasiulewski, Malinowski (65’Przysowa) – Gałązka (65′ Styś), Kacprzyk, Brzozowski, Kubala – Sadowski, Olesińki.

Kolejnym przeciwnikiem ŁKS – u w spotkaniu sparingowym będzie IV – ligowa Ostrovia Ostrów Mazowiecki. Mecz zostanie rozegrany w najbliższą środę o godzinie 18 w Łomży.

Zarząd klubu informuje także, że w sprzedaży są już karnety na rundę wiosenną, które można nabywać w sklepiku klubowym na Starym Rynku w cenach: 35 zł (trybuna „od rzeki), 70 zł (trybuna „kryta”), 150 zł ( trybuna „VIP”).