Newsy

Porażka na pożegnanie Z18

Zwycięstwem zespołu gościu 1:0 zakończyło się spotkanie pomiędzy ŁKS 1926 Łomża, a MKS Ełk. Było to prawdopodobnie ostatnie spotkanie tej rundy na Z18. Na zakończenie jesieni biało-czerwoni w Ząbkach zmierzą się z rezerwami Legii Warszawa.

Zwycięską bramkę dla gości zdobył Patryk Gondek, który w 16. minucie spotkania zaskoczył Pawła Lipca. Piłka również po raz drugi znalazła się w bramce łomżyńskiego zespołu, ale sędzia słusznie zauważył pozycję spaloną zawodnika gości.

Podopieczni Krzysztofa Ogrodzińskiego do końca walczyli o korzystny wynik, co również ułatwiali goście. Około 15 minut przed zakończeniem spotkania za drugą żółtą kartkę boisko opuścić musiał pomocnik MKSu Ełk Hubert Mularczyk. Niestety, pomimo ataków ze strony gospodarzy, nie udało się uratować chociaż remisu i to goście wracają do domu z kompletem punktów.

Ostatni mecz rundy jesiennej za tydzień. Rezerwy Legii Warszawa w Ząbkach podejmą ŁKS 1926 Łomża.