Porażka na zakończenie rundy jesiennej

Piłkarze ŁKS 1926 Łomża nie będą dobrze wspominać dalekiej podróży do Morąga. W meczu 17. kolejki III ligi ulegli zespołowi Huraganu 0:2, obie bramki tracąc po rzutach karnych.

Bohaterem meczu w ekipie gospodarzy był Daniel Chiliński, który zamienił rzuty karne na gole odpowiednio w 20. i 41. minucie meczu.

Porażka w Morągu sprawiła, że ŁKS zakończył rundę jesienną na 13. miejscu z dorobkiem 19 punktów. Za tydzień okaże się ile zespołów liczyć będzie strefa spadkowa, rozgrywki przed przerwą zimową zakończy II liga. Ilość spadkowiczów z II ligi przynależnych terytorialnie do naszej grupy III ligi przełoży się bezpośrednio na ilość zespołów zagrożonych spadkiem z naszej grupy rozgrywkowej.

W przyszłym tygodniu pojawi się też szersza analiza naszych występów w rundzie jesiennej.

Huragan Morąg – ŁKS 1926 Łomża 2:0 (2:0).

Gole: Chiliński 20′ (k.), 41′(k.)
żółte kartki: Zajączkowski – Melao, Rydzewski, Maćkowski, Drażba.

Huragan: Lawrenc – Lipka (55’Przybylski), Koprucki, Szawara, Bogdanowicz – Lenart, Zajączkowski, Galik, Chiliński (83’Czorniej) – Mlonek (70’Gołębiewski), Karłowicz (76’Sierzputowski).

ŁKS: Wienczatek – Kamienowski, Melao, Wasiulewski, Wasilewski – Maćkowski, Rydzewski, Baranowski, Gałązka – Olesiński, Drażba.