Newsy

Porażka w Bełchatowie

Bez punktów ze starcia z GKS Bełchatów wracają do Łomży zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Podopieczni trenera Huberta BłSaszczaka ulegli 1:5 (1:3).

ŁKS w województwie łódzkim spierała duża grupa kibiców, która z wysokości trybun starała się dodawać skrzydeł zawodnikom biało-czerwonych. Już w 15. minucie łomżyński zespół musiał mierzyć się z grą w osłabieniu. Czerwoną kartką ukarany został Kamil Dobrowolski i stało się jasne, że uzyskanie przewagi w meczu będzie jeszcze trudniejsze niż ktokolwiek wcześniej zakładał.

Gospodarze przewagę udokumentowali już w 24. minucie starcia. Przewagę dla bełchatowian zapewnił Patryk Skórecki. W 32. minucie kolejną bramkę dla GKS-u zdobył Artur Golański. Nadzieję dla ŁKS-u dał Szymon Kuźma, który w 42. minucie starcia zdobył kontaktową bramkę dla biało-czerwonych. Niestety jeszcze w pierwszej odsłonie sobotniego meczu gola zdobył Łukasz Wroński. Goście schodzi na przerwę ze sporym bagażem strat.

Drugą połowę, tak jak pierwszą, kontrolowali gospodarze, którzy zdobyli czwartą i piątą bramkę. Najpierw w 57. minucie gola zdobył Mateusz Szymorek, a w 63. minucie wynik spotkania ustalił Przemysław Zdybowicz.

Okazja na odrobienie strat w ligowej tabeli już w piątek 29 września w Łomży. Na Z18 ŁKS podejmie zambrowską Olimpię. Początek spotkania o godzinie 16.00.