Newsy

Porażka z drugą Legią

Łomżyński Klub Sportowy uległ Legii Warszawa 1:2 (0:1). Jedyną bramkę dla biało-czerwonych zdobył w 89. minucie Luis Felipe Da Silva.

W ramach jedenastej kolejki trzecioligowych rozgrywek podopieczni trenera Huberta Błaszczaka w Książenicach w Legia Training Center mierzyli się z rezerwami warszawskiej Legii. Niesprzyjające warunki pogodowe, w tym bardzo silny wiatr, był sporym utrudnieniem dla obu ekip. Gospodarze już w 11. minucie spotkania objęli prowadzenie za sprawą strzału Cypriana Pchełki. Kolejne minuty to walka w środku pola i próby zagrożenia bramce przeciwnika, które nie przyniosły jednak zmian w wyniku spotkania. Po pierwszej odsłonie starcia, piłkarze ŁKS-u Łomża schodzili do szatni z jednobramkową stratą.

Druga połowa to, podobnie jak pierwsza, walka w środku pola i brak klarownych sytuacji na zmianę wyniku spotkania. W 64. minucie prowadzenie Legii podwyższył Jakub Jędrasik, który przytomnie odnalazł się na skraju pola karnego gości. W 89. minucie kontaktową bramkę dla biało-czerwonych zdobył Luis Felipe, jednak zabrakło czasu na zdobycie bramki dającej ŁKS-owi chociaż remis w sobotnim spotkaniu.

Kolejny mecz ŁKS-u w zbliżającą się sobotę. Do Łomży przyjedzie zespół Pelikana Łowicz.