Newsy

Porozmawiajmy o łomżyńskiej piłce…

Z ogromną radością przyjmujemy ostatnie zainteresowanie sytuacją łomżyńskiej piłki nożnej, która przelewa się przez lokalne portale internetowe.

Jako stowarzyszenie skupiające nie tylko Zarząd, piłkarzy, trenerów, rodziców ale też członków i sympatyków Łomżyńskiego Klubu Sportowego oraz Młodzieżowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego zapraszamy wszystkich mieszkańców Naszego miasta (w tym kandydatów na prezydenta miasta oraz miejskich radnych) na otwarte spotkanie dotyczące przyszłości i dalszych losów piłki nożnej w Łomży, które odbędzie się w najbliższą środę, 10 października w sali Kompleksu Gastronomiczno – Hotelowego „Labirynt”, ul. Sikorskiego 345 o godzinie 18.00

Jesteśmy głęboko przekonani, że wszelkie pomysły dotyczące zmian (w tym organizacyjnych i strukturalnych) pojawiające się w Internecie mogą wyjść naszym Klubom na lepsze.

Jako działające społecznie Zarządy obu Stowarzyszeń jesteśmy otwarci do rozmów i działania na rzecz polepszenia się bieżącej i przyszłej sytuacji ŁKS-u oraz Młodzieżowego ŁKS-u dlatego też zachęcamy wszystkich chętnych do bezpośredniego wyartykułowania swoich pomysłów i sugestii na szerszym forum.

Informujemy również, że planowane przez nas spotkanie odbędzie się bez udziału przedstawicieli mediów. Uważamy, że kulminacyjny moment kampanii wyborczej, w który wkraczamy przy jednoczesnej obecności dziennikarzy nie przysłuży się rzeczowej i merytorycznej dyskusji.