Newsy

Pożegnanie jesieni w Skierniewicach

Piłkarską jesień zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Sportowego pożegnają w Skierniewicach gdzie zmierzą się z tamtejszą Unią. W pierwszej kolejce biało-czerwoni pokonali sobotniego rywala 4:1.

Po pierwszej kolejce w Łomży i Skierniewicach panowały odmienne nastroje od tych, z którymi dziś można spotkać się w obu zespołach. Po siedemnastu kolejkach Unia Skierniewice zajmuje wysokie siódme miejsce w ligowej tabeli. Z kolei ŁKS Łomża zamyka ją z jedenastoma punktami na koncie.

Kibice Łomżyńskiego Klubu Sportowego czekają na trenera. Do zespołu dołączył już drugi szkoleniowiec Grzegorz Białek. W składzie biało-czerwonych zabraknie Macieja Radaszkiewicza, z którym 11 listopada klub rozwiązał umowę za porozumieniem stron.

Na papierze sytuacja kadrowa ŁKS-u wygląda bardzo dobrze. Szkoleniowiec gości będzie mógł skorzystać z prawie wszystkich zawodników i z pewnością kibice liczą, że do sobotniego starcia desygnuje możliwie najsilniejszą jedenastkę.

W drużynie gości za zdobywanie bramek odpowiadają przede wszystkim Kamil Sabiłło (zdobywca siedmiu goli), a także Dawid Dzięgielewski, Mateusz Stępień i Mykyta Wasin (po pięć bramek).

W sobotę 25 listopada o godz. 13.00 Biało-czerwoni staną przed ostatnią szansą w tym sezonie na powiększenie swojej zdobyczy punktowej.

Później czeka nas przerwa. Kolejne spotkanie piłkarze ŁKS-u Łomża rozegrają dopiero w pierwszym tygodniu marca.