Newsy

Prezentacja ŁKS 1926 Łomża

Zarząd, trenerzy i zawodnicy ŁKS 1926 Łomża serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Łomży na prezentację Naszej drużyny, która odbędzie się w najbliższą sobotę. Poznamy większość składu, która będzie rywalizować w rozgrywkach III ligi w sezonie 2015/16. Prezentacja zaplanowana jest ok. godziny 18 podczas Gościńca Łomżyńskiego na muszli koncertowej przy ulicy Zjazd. Ze względu na to, ze do zmagań ligowych pozostało jeszcze sporo czasu i wciąż toczą się rozmowy z potencjalnymi kandydatami do gry, trzy lub cztery nazwiska nowych nabytków ujawnimy nieco później. Oprócz prezentacji drużyny od godziny 15 będziemy również mieli własne klubowe stoisko. Podczas całego koncertowego dnia w łomżyńskim amfiteatrze będzie można nabyć bilety na niedzielny mecz z Rakowem oraz gadżety z herbem ŁKS-u. Szykujemy też małą niespodziankę dla Naszych sympatyków, więcej szczegółów ujawnimy jutro. W związku z pracą Naszego stoiska na Gościńcu Łomżyńskim, sklepik klubowy na Starym Rynku w sobotę będzie nieczynny.