Newsy

PRO-Fitness partnerem ŁKS 1926

Miło nam poinformować, że ŁKS 1926 Łomża nawiązuje współpracę z PRO-Fitness. Dzięki partnerstwu nasi zawodnicy przygotowują się do rundy wiosennej na najlepszym sprzęcie pod okiem profesjonalnych trenerów. PRO-Fitness to bardzo dobra lokalizacja, kadra trenerska oraz atmosfera, która sprzyja ćwiczeniu w siłowni naszego partnera.

Pro – Fitness to nowoczesna siłownia na ul.Sybiraków 13 w Łomży, dla osób lubiących ćwiczyć poprawić kondycję i lepsze samopoczucie. Jest to miejsce gdzie w miłej atmosferze, przy pomocy instruktora można osiągnąć oczekiwany rezultat treningowy.

Siłownia liczy 500m2 powierzchni, na której znajdziemy wysokiej klasy renomowany sprzęt Life Fitness oraz Techno Gym. Urządzenia w klubie są specjalnie dobrane, aby można było trenować każdą partię mięśni.

Gorąco zachęcamy do korzystania z oferty naszego partnera!

Poniżej fotorelacja z przygotowań na siłowni PRO-Fitness.

Dziękujemy za trzymiesięczna współprace siłownie Corso Gym&Fitness.