Newsy

Pro-Instal gra z biało-czerwonymi

Firma Pro-Instal Andrzej Jankowski przedłuża współpracę z Łomżyńskim Klubem Sportowym!

„Jesteśmy na rynku lokalnym od 2011 roku. Współpracujemy z największymi zakładami przemysłowymi, samorządami, instytucjami w regionie. Nasza oferta obejmuje projektowanie i wykonywanie instalacji elektrycznych nN i instalacji elektrycznych niskoprądowych, sieci elektroenergetycznych SN-15kV, nN-0,4kV, przyłączy napowietrznych i kablowych, pomiarów, usuwanie awarii i usterek w instalacjach elektrycznych, wycinki drzew. Nasz sprzęt zapewnia montaż precyzyjny elementów konstrukcji, transport i załadunek materiałów ciężkich / długich do 18m. Wynajmujemy samochody ciężarowe z HDS, podnośniki z koszami osobowymi, agregaty prądotwórcze 3 – 130kW. Zapewniamy serwis i szybką reakcję w przypadku wystąpienia awarii.”

Dziękujemy za okazane zaufanie a naszych kibiców zachęcamy do skorzystania z usług naszego Sponsora!

https://proinstal.lomza.pl/

ul. Forteczna 2, 18-421 Piątnica Poduchowna

604 513 194

biuro@proinstal.lomza.pl