Newsy

Przemysław Olesiński zawodnikiem października!

Kolejny miesiąc zmagań za nami. W związku z tym zaprosiliśmy Was do wyboru zawodnika października. Tym razem w głosowaniu kibiców zwyciężył Przemysław Olesiński! Gratulujemy!

Nasz skrzydłowy mijający miesiąc może zaliczyć do bardzo udanych. Strzelając dwie bramki (z Huraganem Morąg i GKS Wikielec) pokazał nam, że jego rola na boisku nie ogranicza się wyłącznie do asystowania kolegom w ataku.

Przemek Olesiński w głosowaniu uzyskał 32% Waszych głosów. Za jego plecami znalazł się inny Przemek – Przysowa, którego forma w października też jest warta odnotowania. Nasz obrońca dobrą grę w formacji defensywnej zwieńczył bramkami zdobytymi z Wissą Szczyczyn oraz GKS Wikielec (bezpośrednio z rzutu rożnego!).

Trzecie miejsce zajął kapitan Rafał Maćkowski, który od początku sezonu konsekwentnie zdobywając kolejne bramki walczy o koronę króla strzelców.

Zwycięzcy gratulujemy, a nagrodę dla Przemysława Olesińskiego ufundował SHE Sport!

P.S. Przemysław Olesiński postanowił swoją nagrodę przekazać na akcję Piłkarska Gwiazdka.