Newsy

Przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęte!

Na dzisiejszym pierwszym treningu po przerwie „zimowej” pojawili się: Rafał Maćkowski, Łukasz Świderski, Vadym Voronchenko, Reinaldo Melao, Krystian Pawczyński, Kamil Dobrowolski, Wiktor Walczak, Patryk Sokołowski, Ivan Timashkov, Przemysław Żebrowski, Julian Pawlik, Sebastian Kwaczreliszwili, Mateusz Michasiewicz, Łukasz Sychowicz oraz 7 testowanych zawodników.

Nieobecni: Konrad Kamienowski (przeziębienie), Daniel Kacprzyk (przedłużony urlop), Damian Bednarek (testowany, jutro wraca do treningów) Artem Sysoiev (wolna ręka do poszukiwania klubu/wypożyczenie), Patryk Szymański (zakończona współpraca po rundzie jesiennej) oraz Kacper Poreda (koniec kontraktu).

Łomżyński Klub Sportowy rozpoczął współpracę partnerską z klubem Hunter Kickboxing Łomża. Dziękujemy za udostępnienie sali na czas okresu przygotowawczego!