Newsy

Pucharowa środa

W środę 24 kwietnia Łomżyński Klub Sportowy podejmie na własnym stadionie rezerwy białostockiej Jagiellonii. Będzie to kolejne spotkanie obu zespołów w przeciągu kilku ostatnich dni. W lidze, 13 kwietnia, lepsi byli podopieczni Marcina Płuski pokonując na wyjeździe rywala 3:0. Gole zdobywali wówczas Walczak, Felipe i Kuźma.

Tym razem oba zespoły zmierzą się w ramach pucharowych zmagań. W zdecydowanie lepszych nastrojach są oczywiście biało-czerwoni, którzy w sobotę w bardzo dobry stylu pokonali GKS Bełchatów 3:0. Z kolei Jagiellonia II przegrała już czwarty mecz z rzędu – z Victorią Sulejówek (0:1).

Z pewnością środowe starcie będzie okazją do pokazania się dla zawodników, którzy w nogach nie mają meczu z brunatnymi. Na konferencji prasowej po sobotnim spotkaniu Marcin Płuska zapewniał jednak, że nie ma obaw o jakość zespołu i zapewniał o przygotowaniu do starcia piłkarzy spoza podstawowej jedenastki ubiegłego starcia. Mogliśmy o tym się przekonać w poprzednich meczach, gdy szkoleniowiec ŁKS-u rotował składem, a na murawie brylował i pokazywał się szeroki wachlarz kadry łomżyńskiego zespołu.

W pozostałych ćwierćfinałowych spotkaniach MOSP Białystok podejmie Olimpię Zambrów, Orzeł Kolni przyjmie Ruch Wysokie Mazowieckie, zaś do Szczuczyna na mecz z Wissą uda się drużyna Wigier Suwałki.

Początek spotkania o godz. 16.30!