Newsy

Radio Nadzieja i portal lomzynskie24.pl partnerami medialnymi ŁKS-u

Z dniem dzisiejszym Łomżyński Klub Sportowy 1926 pozyskał nowych partnerów medialnych. Są nimi: Radio Nadzieja 103,6 FM oraz portal www.lomzynskie24.pl.

Radio Nadzieja powstało w 2002 roku. Od tamtej pory na trwałe wtopiło się w życie regionu. Program nadawany jest 24 godziny na dobę. Na antenie radia można słuchać audycji społecznych, edukacyjnych, rozrywkowych, dyskusji informacyjnych a także najświeższych wiadomości lokalnych, z regionu oraz z kraju i świata. Radia Nadzieja można słuchać także przez Internet. Sygnał radia dostępny jest także dla użytkowników platformy cyfrowej NC+ w dziale Radio.

Zarówno Radio Nadzieja jak i portal lomzynskie24.pl jest członkiem grupy medialnej CEM SpesMediaGroup.

Liczymy, że dzięki pozyskaniu nowych partnerów medialnych informacja o życiu i funkcjonowaniu Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 dotrze do szerszego grona odbiorców, co przełoży się także do zwiększenia frekwencji na meczach.