Newsy

Reinaldo Melao do Nascimento „Melao” zawodnikiem ŁKS 1926 Łomża

Reinaldo Melao został dziś nowym zawodnikiem ŁKS 1926 Łomża. Nasz nowy nabytek gra na pozycji środkowego obrońcy. Ma 26 lat,  187 cm wzrostu i 85 kg wagi. Jest wychowankiem Botafogo Rio de Janeiro. W swojej dotychczasowej karierze oprócz klubów brazylijskich występował też na Węgrzech, natomiast w Polsce gra od 2 lat, a jego pracodawcą w tym okresie był Świt Nowy Dwór Mazowiecki. W barwach tej drużyny rozegrał w sezonie 13/14 32 spotkania w II lidze, a w poprzednim sezonie 27 spotkań w III lidze łódzko – mazowieckiej, w której Świt zakończył zmagania na 7. pozycji. Z pewnością Reinaldo Melao z nawiązką wypełni lukę po odejściu z zespołu innego z brazylijczyków Joao Carlosa.

W dalszym ciągu trwają rozmowy z kolejymi zawodnikami, którzy mogli by wzmocnić ŁKS 1926 o czym będziemy informować w kolejnych komunikatach.