Newsy

Reinaldo Melao piłkarzem sezonu!

Głosami kibiców piłkarzem właśnie zakończonego sezonu został wybrany Reinaldo Melao. Brazylijski obrońca ŁKS 1926 Łomża był wyróżniającym się zawodnikiem zarówno w jesiennej jak i wiosennej rundzie jednocześnie stanowiąc filar formacji obronnej łomżyńskiej drużyny. Jego charyzma na boisku pomogła mu zdobyć także tytuł osobowości sezonu.

Reinaldo Melao zdobywając uznanie wśród 27% kibiców wyprzedził Damiana Gałązkę (22%) oraz Alberta Rydzewskiego (21%).

Odkryciem sezonu kibice okrzyknęli skrzydłowego Damiana Gałązkę, który zdobył 47% głosów, zaś osobowością sezonu – Reinaldo Melao.

Internauci, użytkownicy facebooka, wskazali Damiana Gałązkę, zaś piłkarze spośród siebie postanowili wyróżnić Alberta Rydzewskiego.

Tytuł najlepszego strzelca sezonu trafia do Łukasza Zaniewskiego, któremu wspaniała forma w meczach kończących sezon pomogła wyprzedzić w klasyfikacji generalnej Rafała Maćkowskiego (wiosną grającego już w Pogoni Siedlce).

Nagroda Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży trafia do młodego obrońcy, studenta Zarządzania, Konrada Kamienowskiego.

Piłkarz sezonu: Reinaldo Melao

Odkrycie sezonu: Damian Gałązka

Osobowość sezonu: Reinaldo Melao

Wybór internautów: Damian Gałązka

Wybór piłkarzy: Albert Rydzewski

Najlepszy strzelec: Łukasz Zaniewski

Nagroda PWSIiP: Konrad Kamienowski

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy, niemniej jednak warto pamiętać, że to cała drużyna zasłużyła na słowa pochwały za udany sezon i wywalczenie na boisku prawa gry w nowej III lidze.

Wręczenie pamiątkowych statuetek i nagród od partnerów Klubu nastąpi przed ligowym meczem ŁKS 1926 Łomża.

Dziękujemy za zaangażowanie się w akcję Incred oraz PWSIiP w Łomży.