Newsy

Remis na inaugurację sezonu

Pierwszy punkt przywieźli zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 z pierwszego spotkania ligowego rozgrywanego w Białymstoku z miejscowym MOSP-em.

Mecz nie ułożył się po myśli podopiecznych grającego trenera „ełkaesiaków” Roberta Speichlera. Od 32. minuty nasi zawodnicy grali w osłabieniu po tym jak boisko w konsekwencji obejrzenia dwóch żółtych kartek opuścić musiał Wiktor Walczak. Pomimo tego, na prowadzenie wyprowadził nasz zespół Daniel Kacprzyk, który silnym uderzeniem „pod poprzeczkę” pokonał bramkarza gospodarzy ustalając wynik do przerwy.
Niestety początek drugiej połowy nie sprzyjał zawodnikom ŁKS-u, gospodarze po dwóch trafieniach, w 61. oraz 68. minucie meczu objęli prowadzenie w meczu. Na szczęście dla naszego zespołu w 80. minucie pięknym strzałem popisał się Robert Speichler ustalając wynik pojedynku na 2:2.

W drugiej kolejce rozgrywek IV ligi ŁKS rozegra następne spotkanie wyjazdowe, w którym o zwycięstwo powalczymy z Biebrzą Goniądz.

MOSP Białystok – ŁKS 1926 Łomża 2:2 (0:1)


Gole dla ŁKS-u:
Kacprzyk – 41, Speichler – 80.

ŁKS: Długołęcki – Bojar, Melao, Milewski, Speichler – Adamczyk, Pawczyński (61′ Pastorczyk), Kacprzyk (70’Listowski), Walczak, Brzozowski – Dojlida.