Newsy

Remis na zakończenie rundy

Bezbramkowym remisem zakończyło się sobotnie spotkanie pomiędzy Unią Skierniewice i Łomżyńskim Klubem Sportowym. Było to ostatnie ligowe spotkania przez zimową przerwą.

Starcie osiemnastej kolejki trzecioligowych rozgrywek było pierwszym w ramach rewanżowej rundy, które awansem rozgrywano jeszcze w listopadzie. Jak się później okazało, ze względu na warunki pogodowe nie wszędzie się to udało. Nie odbyły się mecze w Białobrzegach, Mławie i Elblągu.

Starcie pomiędzy Unią i ŁKS-em dla gospodarzy było okazją do odpowiedzi na porażkę z pierwszej kolejki gdy biało-czerwoni wygrali na Z18 4:1.

Cieszy zdobyty punkt na ciężkim terenie, który może być zapowiedzią budowania zespołu na rundę wiosenną. Z innych pozytywnych wydarzeń, które warto odnotować w kontekście sobotniego spotkania, bo obroniony rzut karny przez Krystiana Kalinowskiego, a także powrót do składu Rafała Maćkowskiego, który pojawił się na murawie w 46. minucie zastępując na niej Luisa Felipe.

Kolejny mecz biało-czerwoni rozegrają na początku marca podejmując na Z18 drużynę lidera trzecioligowych rozgrywek – Pogoń Grodzisk Mazowiecki.