Newsy

Remis po wyrównanym spotkaniu

Remisem 1:1 zakończył się sobotnie spotkanie pomiędzy ŁKS 1926 Łomża, a Victorią Sulejówek. Znakomicie radzący sobie ligowy beniaminek co prawda zdobył bramkę, ale gospodarze zdołali na nie odpowiedzieć trafieniem Damiana Gałązki. W opinii obecnych kibiców mecz stał na wysokim poziomie, a obie drużyny pokazały naprawdę ładny futbol.

Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze. Po strzale Michała Kaputa w 4. minucie oraz akcji Damiana Gałązki w 13. minucie spotkania zawodnicy łomżyńskie zespołu szybko mogli objąć prowadzenie. Zabrakło jednak szczęścia i skuteczności.

W 31. minucie w polu karnym gospodarzy faulowany był zawodnik Victorii. Sędzia bez wahania wskazał na 11. metr. Strzał obronił Paweł Lipiec, ale przy dobitce był już bezradny. Goście objęli prowadzenie.

W drugiej odsłonie spotkania podopieczni Ogrodzińskiego za wszelką cenę chcieli wyrównać wynik meczu. Dopiero w 69. minucie osiągnęli swój cel. Damian Gałązka, który wyróżniał się na boisku, otrzymał piłkę na 16. metrze i pomimo asysty zawodnika gości zdecydował się na strzał. Jak się okazało była to dobra decyzja, a futbolówka znalazła swoją drogę do bramki.

Pomimo tego, że w zawodników ŁKSu jakby wstąpiły nowe siły, to zabrakło czasu na zdobycie bramki na miarę trzech punktów. Warto jednak zaznaczyć, że gospodarze pokazali się z naprawdę dobrej strony co może być świetnym prognostykiem na przyszłe ligowe mecze.