Newsy

Remis w sparingu z Romintą

W swoim kolejnym spotkaniu podczas zimowych przygotowań do rozgrywek III ligi ŁKS zremisował w Łomży z Romintą Gołdap 2:2 (1:1).

Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Mariusz Baranowski i Bartosz Kaszubowski. Za tydzień czeka nas ostatni sprawdzian przed wznowieniem rozgrywek. W sobotę 4 marca zmierzymy się także w Łomży o godzinie 12. z Wissą Szczuczyn. Bezpośrednio po spotkaniu zaplanowana jest prezentacja klubowego autokaru.

ŁKS zagrał dziś w składzie: Wienczatek (31′ Modzelewski MŁKS, 61’Kozłowski MŁKS) – Gałązka (61′ Ramotowski MŁKS), Cibulskas, Melao (46′ Wasiulewski), Kamienowski (46’Drozdowski) – Olesiński (61′ Kaseja MŁKS), Rydzewski (31′ Brzozowski), Baranowski (46′ Kacprzyk), zawodnik testowany (31’Tarnowski) – Maćkowski (46′ Grabowski), Drażba (46′ Kaszubowski).