Remis ze Świtem

Bramkowym remisem (1:1) zakończyło się spotkanie pomiędzy Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, a Łomżyńskim Klubem Sportowym 1926. Bramki dla zespołów zdobyli Sebastian Cuch oraz Rafał Maćkowski.

Pierwsza połowa spotkania przebiegała pod znakiem wszechobecnej nudy na boisku. Oba zespoły nie kwapiły się do śmielszym ataków, a pierwsza odsłona zakończyła się bezbramkowym remisem.

Drugą część lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy już w 52. minucie pokonali Pawła Lipca. Gola na wagę prowadzenia zdobył Sebastian Cuch.

Podopieczni Krzysztofa Ogrodzińskiego jak najszybciej chcieli wyrównać stan meczu, ale w licznych sytuacjach brakowało szczęścia i skuteczności. W 72. minucie w znakomitej okazji odnalazł się Rafał Maćkowski, który zdołał zdobyć wyrównującą bramkę.

Goście równie dobrze mogli wrócić do Łomży z kompletem punktów, ale ani strzały Brzozowski, ani Melao i Kamienowskiego nie znalazły drogi do bramki gospodarzy.

Kolejne spotkanie już w przyszłą sobotę 28 października. Na łomżyńskim stadionie ŁKS 1926 Łomża podejmie Wartę Sieradz. Początek spotkania o 14.00.