Newsy

Reprezentacja Artystów Polskich zagra w Łomży

Już w najbliższą niedzielę, 16 lipca o godzinie 16.00 na Stadionie Miejskim w Łomży wszystkich sympatyków piłki nożnej czekają nie lada emocje. W grodzie nad Narwią gościć będziemy Reprezentację Artystów Polskich, która rozegra mecz z zespołami Urzędu Miejskiego oraz zespołem pod nazwą „Przyjaciele ŁKS-u”.

W barwach RAP zobaczymy m.in.: braci Mroczek, Przemysława Cypryańskiego czy Jarosława Jakimowicza. Dla wszystkich kibiców piłki nożnej gratką będzie z pewnością udział w meczu wielokrotnego reprezentanta kraju w piłce nożnej – Piotra Świerczewskiego.

Po rozegranym meczu wszyscy chętni będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z wybraną gwiazdą.
Mecz ma na celu propagowanie piłki nożnej. To też wspaniała okazja do budowania pozytywnego klimatu wokół najpopularniejszej dyscypliny sportowej dyscypliny sportowej w naszym mieście.

Bilety w cenie 10 zł będą do nabycia od czwartku, 13 lipca w sklepiku klubowym na Starym Rynku. Mecz będzie mogło obejrzeć maksymalnie 900 osób, serdecznie zapraszamy.
Reprezentacja Artystów Polskich w Łomży, niedziela – godzina 16.00 – Stadion Miejski w Łomży.