Newsy

Reprezentacja Polski już w Łomży

W dniu wczorajszym reprezentacja Polski do lat 19 przyjechała do Łomży i w dniu dzisiejszym rozpoczęła przygotowania do meczu Polska – Słowenia , który odbędzie się na stadionie miejskim w Łomży w sobotę 10.10.2015r o godzinie 18:00. Reprezentacja Słowenii przyjedzie w piątkowy wieczór i nie przewiduje treningu przed pierwszym meczem na obiektach w Łomży. Jedyny trening Słoweńców odbędzie się w niedzielę o godzinie 16:00 na stadionie w Łomży.

Plan treningów Reprezentacji Polski na boiskach w Łomży :

05.10.2015 – godz. 10:30 oraz 16:30

06.10.2015 – godz. 10:30 oraz 16:30

07.10.2015 – godz. 10:30 oraz 16:30

08.10.2015 – godz. 11:00

09.10.2015 – godz. 11:00

11.10.2015 – godz. 11:00

Aktualny skład reprezentacji Polski: Bartłomiej Żynel (FC LIEFERING ), Dorian FRĄTCZAK  (HUTNIK NOWA HUTA KRAKÓW), Sebastian CHRUŚCIEL (ATROMITOS ATENY), Mateusz WIETESKA (DOLCAN ZĄBKI), Robert GUMNY (LECH POZNAŃ), Michael OLCZYK (SCHALKE 04), Adrian PURZYCKI (WIGAN ATHLETIC), Hubert ADAMCZYK (CHELSEA FC), Michał BORECKI (S.S. LAZIO) Kamil JÓŹWIAK (LECH POZNAŃ), Piotr KWAŚNIEWSKI (PIAST GLIWICE), Patryk DZICZEK (PIAST GLIWICE), Michał WALSKI (POGOŃ SZCZECIN), Karol ŻMIJEWSKI (ZAGŁĘBIE LUBIN), Eryk SOBKÓW (ZAGŁĘBIE LUBIN), Oktawian SKRZECZ (SCHALKE 04), Karol ŚWIDERSKI (JAGIELLONIA BIAŁYSTOK), Adam RYCZKOWSKI (LEGIA WARSZAWA) – z powodu kontuzji zawodnik został wykluczony z kadry U-19 w jego miejsce powołanie otrzymał Robert Janicki (TSG 1899 Hoffenheim

Sztab Szkoleniowy:

Trener: Rafał Janas
Ambasador zespołu: Jacek Bąk
Asystent Trenera : Łukasz Becella
Trener bramkarzy: Dariusz Bratkowski
Kierownik drużyny: Mateusz Gołas
Lekarz: Krzysztof Kuliński

Fizjoterapeuta: Marek Gaduła

Skład Reprezentacji Słowenii: AHEC Tilen (NK Aluminij),JANŽEKOVIČ Luka (V) (NK Aluminij), ŠKRBEC David (NK Bravo), KLEMENČIČ Marko (NK Celje), PIŠEK Janez (NK Celje), REPAS Jan (Domžale), IVKIČ Dominik (Domžale), DEDIČ Haris (FC Koper), ŠOŠTARIČ KARIČ Sven (NK Maribor), KRAMARIČ Martin (NK Maribor), OGRINEC Sandi (NK Maribor), FLIS Žan (NK Maribor), VODIŠEK Rok (V) (NK Olimpija), TIJANIČ David (NK Olimpija), OMEROVIČ Semin (NK Olimpija), NOVAK Jakob (NK Olimpija), ŠUŠNJARA Luka (Atalanta BC (ITA), ROKAVEC Mika Mario (SS Lazio (ITA), MRKONJA Andraž (SC Heerenveen)

Sztab Szkoleniowy:

BENEDEJČIČ Igor – Trener
KOPASIČ Dejan – Asystent Trenera
KONDIČ Drago – Trener bramkarzy
PRETTNER Mladen, d- lekarz drużyny
RANT ROOS Žan – fizjoterapeuta
GUSTINČIČ Iztok – kierownik drużyny