Newsy

Reprezentacja Polski kobiet w Łomży!

Prawdziwa gratka czeka kibiców nie tylko Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926, ale również polskiej piłki nożnej! Już 12 czerwca na łomżyńskim stadionie zmierzą się seniorskie reprezentacje kobiet w piłce nożnej – Polski oraz Litwy.

Będzie to znakomita okazja, aby zobaczyć w akcji piłkarki na co dzień reprezentujące barwy m. in. Paris Saint-Germain oraz VfL Wolsburg. Obecność na boisku Katarzyny Kiedrzynek lub Ewy Pajor powinna zmobilizować lokalne środowisko skupione wokół sportu, które chciałoby na własne oczy zobaczyć w akcji najlepsze polskie piłkarki.

Spotkanie nie doszłoby do skutku gdyby nie przychylność prezesa Podlaskiego Związku Piłki Nożnej – Pana Sławomira Kopczewskiego. Pozytywne recenzje za organizację poprzednich meczów reprezentacji naszego kraju zaprocentowały obecnością najmocniejszej i najbardziej doświadczonej drużyny reprezentacyjnej kobiet. Powierzenie nam organizacji tak prestiżowego wydarzenia jakim jest mecz seniorskich reprezentacji to docenienie jakości działań podejmowanych w przeszłości przez Klub.

Spotkanie Polska – Litwa rozegrane zostanie 12 czerwca na Stadionie Miejskim przy ul. Zjazd 18 w Łomży. Początek meczu o godz. 17.00. Już dziś zapraszamy na te widowisko, na które wstęp będzie bezpłatny.