Newsy

Rodzinne kibicowanie podczas meczu z Concordią

W najbliższą sobotę o godzinie 17. na Stadionie Miejskim w Łomży w meczu o „6 punktów” piłkarze ŁKS-u podejmować będą Concordię Elbląg.

Zespół z Łomży ma nad rywalami trzy punkty przewagi więc stawka sobotniej potyczki jest niebagatelna. Zachęcamy wszystkich sympatyków do przyjścia na mecz ze swoimi małymi pociechami. W tym celu klub przygotował na najbliższy mecz akcję „Rodzinne Kibicowanie”. W organizację wydarzenia włączone zostały łomżyńskie szkoły podstawowe, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Samorząd Studencki PWSIiP oraz Młodzieżowy ŁKS. Patronat honorowy nad meczem objął Prezydent Miasta – Mariusz Chrzanowski.

Klub przeznaczył na najbliższy mecz z drużyną z Elbląga 500 zaproszeń dla uczniów łomżyńskich szkół oraz ich rodziców bądź opiekunów. Odrębną pulę 150 biletów dla piłkarzy MŁKS oraz ich rodziców. W akcji wezmą także udział łomżyńscy studenci z kierunków pielęgniarstwo oraz kosmetologii, którzy zaproponują najmłodszym malowanie twarzy, a tym nieco starszym oraz ich rodzicom badania profilaktyczne.
Wielkie podziękowania kierujemy też w kierunku MOSiR-u, który udostępni na czas spotkania jeden ze swoich dmuchańców.

Oba zespoły na boisko wyprowadzi dziecięca eskorta najmłodszych adeptów futbolu.

W przerwie zapraszamy wszystkich na gorącą kawę i herbatę oraz do stoiska z klubowymi upominkami.

Kibicujmy razem Łomżyńskiemu Klubowi Sportowemu – sobota, 29 kwietnia – godzina 17.00 – ŁKS 1926 Łomża – Concordia Elbląg – Zapraszamy!!!