Newsy

Roletix przedłuża współpracę z ŁKS!

Roletix przedłuża o kolejny sezon współpracę z Łomżyńskim Klubem Sportowym 1926. Nawiązane w mijającym sezonie partnerstwo wzmacnia rozpoznawalność partnera wśród kibiców, sympatyków łomżyńskiej drużyny. Cieszy nas, że wspólne działania przyniosły na tyle zadowalające efekty, że obie strony zdecydowały się przedłużyć współpracę.

Roletix to znany i ceniony producent rolet, żaluzji oraz moskitier, dostępnych w bogatym wachlarzu kolorów, wzorów, materiałów oraz faktur. Od momentu rozpoczęcia działalności zaprojektowali i wdrożyli wiele nowatorskich rozwiązań, proponując klientom innowacyjne przesłony okienne wykonywane na bazie najlepszych jakościowo materiałów. Roletix to doświadczony producent rolet zewnętrznych i wewnętrznych, a także plis, żaluzji i moskitier, które doskonale sprawdzą się jako praktyczne i estetyczne przesłony okienne w domach, mieszkaniach oraz biurach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera, w której z całą pewnością znajdą Państwo coś dla siebie. Oddziały Roletixu znajdują się w:

  • Łomży – Al. Legionów 68,
  • Ostrołęce – ul. Kilińskiego 48,
  • Zambrowie – ul. Sadowa 1.